Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prolnutí

16. 12. 2011

Naruto a Hinata si večer po porážce Hiashio a Nejiho připravovaly potřebné věci na techniku prolnutí, jak jim vysvětlili Kyuubi a Gobi tak v jejich mysli uběhne klidně i týden ale ve skutečnosti uběhne maximálně šest hodin, pokud nenastanou potíže.

Naruto a Hinata se dohodli, že techniku prolnutí provedou ještě dnes po večeři.

Po večeři se Naruto šel osprchovat a Hinata mezitím připravovala v ložnici na zemi obrazce jing a jang které mají zajistit. Při prolnutí ochranu duše. Mezitím vylezl ze sprchy Naruto jen v černých kalhotech. Hinata když viděla že Naruto přišel z koupelny tak tam zapadla sama.

Naruto mezitím rozmístil po pokoji ještě pečetě proti vyrušení. Během toho zároveň přemýšlel o lidech z Konohy, vždyť kromě Saidameho ještě nemluvil s Irukou a Itachim. Jak byl Naruto ponořen ve svých myšlenkách tak si ani nevšimnul, že Hinata už dávno není v koupelně a že se k němu nepozorovaně a naprosto potichu přikradla zezadu.

„Naruto-kun?“ promluvila na něj Hinata a musela se začít smát, když viděla jak Naruto poplašeně vyskočil do vzduchu.

„Hin tohle mi už nedělej.“

„To máš za těch pár tvých budíčků.“ A při tom na Naruta vyplázla jazyk.

 Naruto se podíval na Hinatu a najednou si nedovedl představit, že by oni mohl přijít.

„Hin?“ Začal Naruto vážně.

„Ano Naruto-kun?“ Odpověděla Hinata zcela vykolejená změnou Narutova chování.

„Dávej při té technice prosím na sebe pozor, nerad bych o tebe přišel.“

„Neboj všechno určitě dobře dopadne.“ A na potvrzení svých slov ho políbila. „Stačí ti to jako záruka že budu opatrná?“

Naruto se usmál a pak sám políbil Hinatu. „Pro štěstí.“

„Šašku.“

„Měli bychom začít, docela rád bych to měl už za sebou.“

Hinata jenom přikývla a šla se usadit do jednoho znaku jing a jang. Do druhého si sednul Naruto oba zavřeli oči a ponořili se do svého podvědomí, kde na ně čekala poslední část jejich zkoušky.

 Naruto se rozhlédl po místě kde se ocitnul, to místo poznal, byl to sirotčinec, ale tenhle byl jinak postavený než ten kde žil Naruto. Najednou uslyšel zpoza rohu křik a kletby, které v něm oživily jeho potlačovanou nenávist. Proto se dal do rychlého kroku, aby se na to co se děje za rohem podíval. To co uviděl ho přimrazilo na místě. Nějaká žena byla hlava nehlava rudovlasou dívku. A při tom řvala jako smyslu zbavená.

„Démonská zrůdo jak se na mě jenom dovoluješ podívat!“

„Ale já mám hlad?“ slabě odpoví dívka a snaží si chránit hlavu.

To ženu rozzuří ještě víc a popadne hůl a chystá se s ní uhodit dívku. Ale rána nedopadne na dívku ale na Narutova záda kde se hůl roztříští na dva kusy. Naruto se zvedne a otočí se na ženu. Která se při pohledu do jeho očí rostřese hrůzou.

„To už stačilo.“

„Jak se opavažujete mě zastavit můj pán vás nechá popravit za to že jste přerušil trestání té démonské mrchy!“ začala prskat vzteky ženská.

Naruto jí věnoval pohled který jasně říkal ještě cekni a je po tobě.

„Beru jí pryč ať se vám to líbí nebo ne.“ A s tím se Naruto přemístil pryč.

Najednou všechno zčernalo a Naruto se ocitnul před mužem kterému nebylo vidět do tváře jen oči mu zářili. Měl v nich pravidelný kruhový vzor.

„Reningan“ vydechl Naruto.

„Ano toto je reningan a já jsem Rikudou sennin. Naruto Uzumaki jsi první který dokázal zachránit duši Kyuubi tak rychle a navíc jsi splnil všechny její zkoušky. Proto jsem se rozhodl, že prolnutí bude dokončeno.“

Rikudou sennin udělal několik pečetí a Naruto usnul.

 

Hinata se rozhlédla po místě kde se ocitnula, to místo poznala, byla to zahrad klanu, ale tahle byla jinak řešená než ten kde žila Hinata. Najednou uslyšela zpoza rohu křik a kletby, které v ní oživily jeí potlačovanou nenávist. Proto se dala do rychlého kroku, aby se na to co se děje za rohem podívala. To co uviděla jí přimrazilo na místě. Nějaký muž byla hlava nehlava bělovlasého chlapce a při tom řval stejné nadávky jako Hinatin otec. Hinata sledovala jak se chlapec pokusil o obranu. Ale to jen muže ještě víc rozzuřilo.

„Ty špíno klanu nezasloužíš si žít.“ A s tím vytasil katanu a seknul po chlapci.

Chlapec sebou hodil do strany ale rána nedopadla. Byla zadržena Hinatinou rukou.

„Jak se opovažuješ plést do záležitostí klanu! Špíno!“

„Sám jsi špína když se snažíš zabít dítě.“ Odpověděla Hinata a zpražila pohledem muže který od ní odskočil.

„Dobrá tak zabiji tebe a potom toho usmrkance!“

„To jsem zvědavá jak?“

Muž už na nic nečekal a poslal na Hinatu vodní draky, Hinata se ušklíbla a zničila je načež mu vodní draky vrátila. Takhle to pokračovalo ještě půl hodiny. Po půl hodině už toho měl muž dost už se nemohl udržet na nohou a spadl vyčerpáním. Toho chtěl využit chlapec s tím že když ho zabije bude volný. Ale jeho ruku s nožem zadržela Hinata.

„Ať je jakýkoliv je to člověk nebuď stejný jako on jsi mnohem lepší.“

Chlapec chvíli se skloněnou hlavou přemýšlel a potom se podíval na muže.

„Odteď už nepatřím do klanu jsem svobodný sbohem.“

S tím se okolí kolem Hinaty rozplynulo. Najednou všechno zčernalo a Hinata se ocitnula před mužem kterému nebylo vidět do tváře jen oči mu zářili. Měl v nich pravidelný kruhový vzor.

„Reningan“ vydechal Hinat.

„Ano toto je reningan a já jsem Rikudou sennin. Hinat Uzumaki jsi už čtvrtá která dokázal zachránit duši Gobiho a navíc jsi splnila všechny jeho zkoušky. Proto jsem se rozhodl, že prolnutí bude dokončeno.“  Rikudou sennin udělal několik pečetí a Hinata usnula.

Ráno se Naruto probral a opět sloužil Hinatě cobi polštář. Hinata se opět zavrtěla a podívala se na Naruta nejdřív jedním okem a pak druhým.

„Dobré ráno Naruto-kun.“

Než stihl Naruto odpovědět tak jim do pokoje jako velká voda vtrhla dvojce lidí přesněji dívka a chlapec přibližně v jejich věku.